سلام دوستان به توتیا سفر خوش آمدید. در این مطلب با معرفی برخی از مراکز خرید کیش در خدمت شما هستیم.

از آنجایی که کیش به عنوان یکی از مقاصد پر طرفدار گردشگری در کشور شناخته شده است و همچنین به دلیل اینکه افراد زیادی به گشت گذار و خرید در مراکز تجاری کیش علاقمند هستد خالی از لطف ندیدیم که در این مطلب درباره بعضی از مراکز خرید معروف کیش برای شما بنویسیم. لطفا با ما همراه باشید.

مرکز تجاری کیش

این مرکز خرید ۴ طبقه در زمینی به وسعت ۴۰ هزار متر مربع در سال ۱۳۷۹ در شرق کیش بنا شده است. در این بنا ۴۸۰ واحد تجاری در زمینه های مختلف مثل پوشاک، کیف و کفش، ساعت، عینک، لوازم بهداشتی و آرایشی ، لوازم صوتی و تصویری، مواد غذایی و … فعالیت دارند. همچنین بسیاری از برند های خارجی نیز در این بازار نمایندگی دارند.

مراکز تجاری پردیس ۱ و ۲

مرکز خرید پردیس ۱ در سال ۱۳۷۱ و در زمینی به وسعت ۱۲ هزار متر مربع در شرق جزیره کیش احداث شده و دارای ۲ طبقه و ۲۰۰ واحد تجاری می باشد. در این واحد های تجاری انواع پوشاک، لوازم آرایشی و بهداشتی، عینک فروشی، و … فعالیت دارند. از دلایل خاص و محبوب بودن این این مرکز خرید وجود فروشگاه های لباس های ورزشی می باشد.

به دلیل استقبال زیاد از مجتمع پردیس ۱ مجتمع پردیس ۲ نیز در سال ۱۳۷۸ و در زمینی به وسعت ۲۲ هزار متر مربع احداث شد. این مرکز دارای ۴ طبقه و ۲۳۰ غرفه تجاری و ۱۰ واحد اداری می باشد. این مرکز برای کسانی که دنبال وسایل و لباس هایی با برند خاص می باشند یک جای ایده آل می باشد.

مرکز تجاری رویا مال

رویا مال نیز از مراکز تجاری و اداری مهم کیش می باشد. این مرکز دارای ۵ طبقه می باشد که بخش تجاری با ۷۶ واحد در طبقات اول و دوم و بخش اداری نیز با ۵۴ واحد در طبقات سوم و چهارم قرار دارند. در این مکان نیز می توانید تولیدات انواع برندهای معروف مثل پاندا، ال جی اپل و … را خریداری کنید.

مراکز خرید سارینا ۱ و ۲

مرکز خرید سارینا ۱ یکی دیگر از مراکز لوکس کیش است که دارای وسعت ۵ هزار متر مربع بوده و ۱۰ طبقه می باشد. از این ۱۰ طبقه ۷ طبقه اداری، ۱ طبقه پارکینگ و ۲ طبقه تجاری می باشند. از جمله امکانات این مرکز می توان به وجود بزرگترین فودکورت خاورمیانه، هایپرمارکت، سالن سینمای ۴ بعدی، و انواع فروشگاه های پوشاک و لوازم برقی و … اشاره کرد.

مرکز خرید سارینا ۲ دارای ۸ طبقه می باشد که ۳ طبقه زیرزمین به پارکینگ و کارواش،و طبقات همکف، اول و دوم برای فروش محصولات مختلف اختصاص یافته اند. طبقه سوم از دلایل خاص بودن این مرکز می باشد که دارای سالن بیلیارد، سالن بولینگ، سالن ماساژ، رستوران ،کافی شاپ و فودکورت می باشد. در طبقه چهارم نیز مکانی برای توقف خودروی افراد خاص می باشد که با آسانسور به این طبقه برده می شوند.

مرکز خرید مرجان کیش

مرکز تجاری مرجان نیز در شرق جزیره قرار دارد و دارای ۱۳۴ غرفه فعال می باشد. از ویژگی های این بازارمی توان به یک آکواریوم ۵۴۰۰ متری اشاره کرد که دارای انواع آبزیان می باشد. همچنین این مرکز دارای آبنماهایی به ارتفاع ۵۰ متر و نورپردازی زیبا می باشد که به بیندگانش حس خوب و دل انگیزی می دهد.

لاریسا مال کیش

یکی دیگر از مراکز خرید دیگر کیش لاریسا مال می باشد که دارای ۸ طبقه می باشد. این ۸ طبقه دارای ۳ پارکینگ و ۵ طبقه تجاری، رستوران، سینما، سالن کنفرانس، دفاتر اداری، شهر بازی کوچک ( شامل بولینگ، میز بیلیارد، بازی های کامپیوتری و فوتبال دستی) می باشند.

مرکز خرید دامون

مرکز خرید دامون نیز از فروشگاه های برتر کیش بوده و در نزدیکی ساحل دامون قرار دارد. این مرکز در سال ۱۳۹۱ افتتاح شده و دارای ۱۰۸ فروشگاه می باشد. در این مرکز می توانید انواع لوازم آرایشی، کیف و کفش، مواد غذایی و حتی طلا و زیورآلات خریداری کنید. از امکانات جانبی این مجموعه می توان به وجود پیست اسکیت، بانک، مرکزشبیه ساز پرواز فلای دامون، فودکورت، رستوران، کافی شاپ و پیست اسکیت روی یخ اشاره کرد.

بازار بین المللی ونوس

این پاساژ در سال ۱۳۷۵ و در زمینی به وسعت ۲۶ هزار متر مربع تاسیس شده و دارای ۳۱۰ واحد تجاری در ۲ طبقه می باشد. اکثر واحدهای تجاری این مرکز در طبقه اول قرار دارند و طبقه دوم مختص واحد های اداری، رستوران و کافی شاپ می باشد.

بازار بزرگ مروارید کیش

این مرکز خرید قدیمی به دلیل معماری خاصش معروف است. این مرکز خرید ۱۲ درب ورودی دارد که از طریق هر کدام از آنها به بخش های مختلف بازار مثل بخش پوشاک، لوازم آشپزخانه و … راه میابید. از زیبایی های دیگر این مرکز می توان به وجود سنگ کاری ها، گچ بری ها و مس کاری های زیبا نیز اشاره کرد. این مرکز نیز مثل اکثر مراکز خرید کیش دارای رستوران، کافی شاپ و … می باشد. همچنین در این مرکز هر شب موسیقی زنده اجرا می شود که لحظات شادی را برای مسافران فراهم می آورد.

کوروش برند سنتر

مرکز خرید کوروش برند سنتر یک مرکز مدرن می باشد و در سال ۱۳۹۶ تاسیس شده است. حتما از اسم این مرکز متوجه شده اید که در این مکان تولیدات انواع برند های روز دنیا مثل زارا، لی، برشکا؛ نایک، پوما، و .. به فروش می رسد. در نظر داشته باشید که سطح قیمت ها در این مرکز بالا می باشد.