معرفی

مفتخریم که با داشتن پیشینه ۱۵ سال فعالیت مستمر در عرصه گردشگری هم اکنون با ماهیت شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری توتیا سفر رهوار به مدیریت خانم پریسا اسکندری در خدمت شما عزیزان باشیم. درفضای کسب و کار فعلی که آکنده از تحولات چشمگیر و پیش بینی ناپذیر داخلی، منطقه ای و بین المللی است، به لطف پروردگار، تلاش بی وقفه، عشق و علاقه مضاعف و دانش و تجربه حرفه ای همچنان در کنار شما می مانیم تا آسوده خاطر سفر کنید.

شرکت توتیا سفر این توانایی را دارد تا انواع خدمات مسافرت هوایی و گردشگری را با حفظ استانداردهای جهانی در کنار ارائه قیمت رقابتی برای هموطنان علاقه‌مند به سفر در اقصی نقاط ایران و جهان فراهم نماید.


از جمله این خدمات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱-فروش بلیط پروازهای داخلی و خارجی و بلیطهای داخلی ترکیه

۲-اجرای تورهای یکروزه داخل استان با تور لیدر مجرب

۳-فروش تورهای ایرانگردی و جهانگردی

۴-رزرو هتلهای داخلی و خارجی با ترانسفر فرودگاهی

۵-صدور بیمه های مسافرتی داخلی و خارج از کشور

۶-اخذ ویزا به همراه بلیط و هتل

۷-فروش بلیت قطارهای داخلی

۸-صدور مجوز رانندگی بین المللی

ماموریت، چشم انداز ، اهداف و ارزش های توتیا سفر

ماموریت ما : ما تلاش می کنیم با ارائه طیف گسترده ای از خدمات سریع، قابل اعتماد، مقرون به صرفه و با کیفیت برای نیازهای مسافران و شرکت های  داخلی و خارجی مختلف ، معیار صنعت خدمات مسافرتی باشیم.

چشم انداز : دید ما از آینده این است که اولین انتخاب مشتریان و شرکتها باشیم.

اهداف : هدف ما بر پایه ارائه خدمات مسافرتی سطح بالا با قیمت های مناسب بنا شده است. ما به واسطه تعهد بالای خود با رویکرد رشد مستمر دیدمان را گسترش می دهیم تا به مشتریان مان تجربه مسافرت برتر از طریق خدمات با کیفیت و مطابق با احتیاجات سفر آنها ارائه دهیم. همه ی اینها را از طریق کارآمد ترین برنامه ریزی ها انجام می دهیم که وفا داری مشتری، نتایج بهتر و رضایت کامل مشتری را بدست آوریم.

ارزش ها : پیگیر و پاسخگو بودن، قابل اعتماد بودن، حفظ کیفیت خدمات، آموزش نیروی کار خلاق و متعهد

پرسنل ما وقت زیادی را به جمع آوری اطلاعات و یادگیری اختصاص می دهند و می توانند این اطلاعات به روز را در اختیار شما قرار دهند.